Psichikos sveikatos stiprinimo programa
(registracija stabdoma) Savęs pažinimo grupė „Pozityvus gyvenimas“
Kas?

Tai – praktinių užsiėmimų, edukacinė grupė apie savęs pažinimą, remiantis pozityvios psichologijos principais, kurią vespsichologė Guoda Marija. Grupė skirta visiems, kurie siekia daugiau sužinoti apie save, atkreipti dėmesį į pozityvius dalykus gyvenime bei nori išmokti keisti požiūrį į kasdienybę.

Kam skirta?

Savęs pažinimo grupė skirta visiems Vilniaus miesto ir rajono gyventojams nuo 16 metų, kurie siekia gilesnio savęs pažinimo.

Ką veiksime?

Užsiėmimų metu tyrinėsime tokias temas kaip vertybės, asmeninės stiprybės, meilė sau, dėkingumas, emocijos, atsipalaidavimo praktikos. Grupėse dalinsimės asmeninėmis patirtimis, daug diskutuosime numatytomis temomis ir ieškosime būdų, kaip keisti požiūrį į save ir gyvenimą į labiau pozityvų.

Kaip viskas vyks?

Kviesime į 7 teminius 1.5 val. trukmės nuotolinius susitikimus 1 kartą per savaitę (antradieniais). Pirmasis grupės susitikimas – sausio 30 dieną.

Svarbu įsivertinti galimybes dalyvauti visuose užsiėmimuose. Grupės užsiėmimai yra interaktyvūs, taigi yra būtina įjungta kamera, įsitraukimas bei diskusijos. Į užsiėmimus galima prisijungti ir jau įvykus pirmam užsiėmimui.

Jūsų suvesti duomenys bus naudojami registracijai į grupę patvirtinti ir tolimesnei komunikacijai dėl grupės organizavimo. Duomenų nekaupiame ir jokiais kitais tikslais be Jūsų sutikimo jų nenaudojame.

kitos programos
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support