Psichikos sveikatos stiprinimo programa
Streso ir vidinių konfliktų valdymo grupė „Mokausi valdyti stresą ir perdegimą“
Kas?

Tai – savęs pažinimo grupė, kurioje dalyviai mokysis geriau suprasti savo vidinius konfliktus, keliančius stresą ir diskomfortą darbe.

Kam skirta?

Skirta pilnamečiams asmenims, pasirengusiems gilintis į save.

Ką veiksime?

Grupė orientuota į streso valdymo temą kalbant apie perdegimą darbe. Pirmi susitikimai skirti įsivertinimui ir bendrų žinių apie perdegimą suteikimui. Kiti – gilinimuisi į save. Kalbėsimės apie savo asmeninius poreikius ir lūkesčius, mokysimės išreikšti ir išsakyti, kaip jaučiamės, spręsime įvairias kasdienio gyvenimo dilemas, ieškosime atsakymų, kaip suvaldyti nerimą ir stresą. Grupės metu per potyrius bus išbandomos įvairios atsipalaidavimo technikos, pritaikomi įvairūs psichologiniai metodai, skirti atskleisti ir pažinti save, ugdomos tinkamos streso įveikos strategijos.

Kaip viskas vyks?

Vyks 3 grupės susitikimai vasario 22 d., vasario 29d., kovo 7 d.

Jūsų suvesti duomenys bus naudojami registracijai į grupę patvirtinti ir tolimesnei komunikacijai dėl grupės organizavimo. Duomenų nekaupiame ir jokiais kitais tikslais be Jūsų sutikimo jų nenaudojame.

kitos programos
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support