Psichikos sveikatos stiprinimo programa
Sveiko amžėjimo programa „Socialinis receptas“
Kas?

Vilnius kartu su dar 13 savivaldybių visuomenės sveikatos biurų įgyvendina LR Sveikatos apsaugos ministerijos ir Kultūros ministerijos iniciatyvą „Socialinis receptas”. Tai programa, skirta pensinio amžiaus asmenims, kurioje stiprinama dalyvių fizinė ir psichikos sveikata per įtraukimą į ilgalaikes nemokamas tęstines veiklas kultūros, sveikatingumo, neformaliojo švietimo ir savanorystės užsiėmimuose. 

Kam skirta?

Vilniaus mieste gyvenantiems vyresnio amžiaus asmenims (60+ m.).

Kaip viskas vyks?
  • Asmuo registruojasi į Socialinį receptą https://pagalbasau.lt/socialinis-receptas/, nurodydamas Vilniaus miesto savivaldybę, vardą, pavardę, kontaktinį telefono numerį ar el. paštą ir amžių.
  • Socialinio recepto koordinatorius susisiekia su dalyviu ir suteikia individualią arba grupinę konsultaciją (gyvai arba nuotoliu) dėl siūlomų veiklų Vilniaus mieste. Atsižvelgiama į dalyvio norus, patirtį, sveikatos būklę.
  • Dalyvis supažindinamas su galimybėmis ir išsirinkęs veiklą yra nukreipiamas į įstaigas ir organizacijas, kuriose gali gauti Socialinio recepto programoje siūlomas paslaugas (užsiėmimus).
Ką veiksime?

Kiekvieną mėnesį dalyviai jiems patogiu būdu informuojami apie nemokamų veiklų galimybes.

 

kitos programos
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support