2013 balandžio 30 d. Antradienis
Sveikatą stiprinančių mokyklų auklėtiniai dalinosi gerąja patirtimi
img_6623n
img_6623n
Pavasaris džiugina saulute, o Vilnius džiaugiasi sveikatą stiprinančiomis ugdymo įstaigomis. Balandžio 26 d. 12 val. Vilniuje prie Baltojo tilto jos susitiko skleisti šia žinią Vilniaus miesto gyventojams.

Kas geriau gali atspindėti mokyklos indėlį sveikatos stiprinime, jeigu ne pačių mokinių – pagrindinių renginio dalyvių įsitraukimas ir organizuojama veikla.

Renginyje dalyvavo: l/d Kodėlčiukas, l/d Daigelis, Genio pradinė mokykla, Jono Pauliaus II gimnazija, Antakalnio progimnazija, Taikos progimnazija, Levo Karsavino vidurinė mokykla, Sofijos Kovalevskajos vidurinė mokykla, Antakalnio gimnazija, Gabijos gimnazija, Radvilų gimnazija.

Pagrindinis renginio tikslas – leisti mokiniams vieniems kitus pažinti, sudalyvauti draugiškose varžybose, pademonstruoti sumanumą. Kiekvienos mokyklos dalyviai renginyje turėjo galimybę surengti savo paruoštas užduotis kitiems renginio dalyviams ir išmėginti jėgas patiems dar neatrastose rungtyse. O rungčių mokiniai buvo parengę labai įvairių: virvės traukimas, linksmos komandinės estafetės, futbolas ir tinklinis ant smėlio, taikliausios rankos ir akies rinkimai.

Galiausiai suskaičiavus visų rungčių rezultatus paaiškėjo, kad nugalėjo gera nuotaika ir draugystė. Nė viena mokykla neliko pamiršta. Jiems buvo įteikti padėkos raštai už darbą buriant ir puoselėjant sveikatą stiprinančią bendruomenę.

Nedrąsūs renginio stebėtojai ir Baltojo tilto praeiviai turėjo galimybę veiksmą stebėti iš šalies. Taip pat sveikatą stiprinančių mokyklų gerąją patirtį išvysti ant baltojo tilto turėklų pakabintuose stenduose su nuotraukomis. Gerą nuotaiką ir pavasarinį veržlumą priminė mažųjų renginio dalyvių dalinami vėjo malūnėliai.


Renginio akimirkos:

img_6623n img_6633n img_6628n
img_6655n img_6665n img_6679n
img_6650n img_6668n img_6638n

Informaciją parengė:
Dovilė Vervečkienė
Vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūros specialistė
Vilniaus miesto visuomenės sveikatos biuras

Tel. 8-5 2711244, el.p.: dovile.verveckiene@vvsb.lt

FacebookFacebook Messenger
Naujienos