2023 rugsėjo 28 d. Ketvirtadienis
Gyvenimo įgūdžių ugdymo programa

Vilniaus miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras „Vilnius Sveikiau“ kartu su Vilniaus miesto savivaldybe siekdami padėti mokytojams integruoti į gyvenimo įgūdžių ugdymo programos pamokas sveikatos temomis, parengė pamokos planus ir pristatymus 5-okams, 7-okams ir 9-okams. Prie kiekvienos sveikatos temos mokytojai galės rasti pamokos planą ir pristatymą. Siekiant to, kad paruošta informacija naudotis būtų patogu ir paprasta, pamokos plano struktūra kiekvienai pamokai yra vienoda ir lengvai pritaikoma. Pamokos plane mokytojai galės rasti ne tik siūlomą pamokos eiliškumą, bet ir esminę teorinę medžiagą, rekomenduojamus akcentuoti aspektus, siūlomus žaidimus, praktikas bei papildomus literatūros ir skaitmeninius šaltinius.

Prie visų pamokos planų ir pristatymų yra pridėtas informacinis pranešimas apie pagalbos galimybes, kad mokytojas galėtų mokinius tikslingai nukreipti ieškant pagalbos mokiniams pasikreipus dėl psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos, psichikos sveikatos ar valgymo sutrikimų klausimais.

Pamokos planus ir pristatymus sveikatos temomis galite rasti čia >>>

FacebookMessenger
Naujienos
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support