2021 rugsėjo 27 d. Pirmadienis
Registracija tyrimui dėl COVID-19 – ką svarbu žinoti?

Atvėsus orams, COVID-19 testavimo punktuose labai išaugo norinčiųjų atlikti PGR tyrimą, antigenų testą ar greitąjį serologinį tyimą srautai. Reaguodami į situaciją, didiname darbo apimtis ir optimizuojame procesus, taip pat norime atkreipti dėmesį, kad prie greitesnių procesų gali prisidėti ir kiekvienas mūsų užsiregistravęs mobiliajame punkte.

Registracijos užpildomos žaibiškai, tačiau pastebime, kad nemaža dalis užsiregistravusių neatvyksta. Primename, kad užsiregistravus, laukiame jūsų atvykstant numatytu laiku, o pasikeitus planams  labai prašome nedelsiant paskambinti numeriu 1808 arba parašyti el. paštu info@1808.lt ir atšaukti savo registraciją – užtruksite vos kelias minutes, tačiau tokiu atsakingu elgesiu padėsite greičiau atlikti tyrimą kitam miesto gyventojui ar svečiui, laukiančiam galimybės užsiregistruoti.

Kaip užsiregistruoti, kaip atšaukti registraciją, kaip gauti tyrimo atsakymą? Dalinamės trumpa atmintine:

  1. COVID-19 tyrimui galite užsiregistruoti internetu www.1808.lt arba telefonu 1808.
  2. Registracija patvirtinama tuomet, kai gaunate žinutę nurodytu kontaktu (telefonu ar el. paštu) su atvykimo testuotis laiku. Labai prašome nevėluoti ir atvykti nurodytu laiku.
  3. Jei atvykti negalėsite – informuokite apie tai telefonu 1808 ar el. paštu info@1808.lt.
  4. Atvykus, tyrimas atliekamas greitai – paprastai užtrunkama iki kelių minučių.
  5. Atlikus tyrimą, kai rezultatai bus parengti, nurodytu kontaktu (telefonu ar el. paštu) gausite žinutę su kvietimu informaciją pasitikrinti internetu: esveikata.lt arba www.1808.lt.

 

Ačiū už supratimą ir bendradarbiavimą!

FacebookFacebook Messenger
Naujienos